Informacje i zmiany do planu

OPŁATY

 

- WPISOWE DLA NOWYCH TANCERZY - 100 ZŁ.

- FORMACJA  HAPPY KIDS,DĄBIE ,GRZEGORZEW -  ZAJĘCIA TANECZNE 1 RAZ W TYGODNIU -100 ZŁ

- FORMACJA  - ZAJĘCIA 2 RAZY W TYGODNIU 1 GODZINA - 150 ZŁ

- FORMACJA MINI ,DZIECI DD1,DD2,JUNIORKI ,ELITE ,ZAJĘCIA TANECZNE  2 RAZY W TYGODNIU 1,5 - 200 ZŁ

- AKROBATYKA - 1 RAZ W TYGODNIU - 1,15 - 20 zł za zajęcia - dla naszych tancerzy - płatne u instruktora

- AKROBATYKA - 1 RAZ W TYGODNIU - 1,15 - 40 zł za zajecia - dla osób z zewnątrz

- OPŁATY  MIESIĘCZNE PŁATNE TYLKO NA KONTO  STOWARZYSZENIA  DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA.

 

WAŻNA INFORMACJA

PRZYPROWADZAMY DZIECI NA 10 MINUT PRZED ZAJĘCIAMI.

W SZATNIACH I NA SALACH TANECZNYCH  - PRZEBYWAJĄ TYLKO TANCERZE

 

AKROBATYKA  styczeń  2023

sobota - 11.30 - 12.45 - STUDIO

06,13,20,27.01.2023

 

FERIE 2023

30.01.2023 - 04.02.2023

 

30.01.2023 - PONIEDZIAŁEK - WARSZTATY

DOM STRAŻAKA

9.00 - 10.30  - JUNIORKI ,ELITE - DISCO

11.00 - 12.30 - DZIECI ,MINI - DISCO

12.30 - 13.30 - OBIAD

13.45 - 15.15 - JUNIORKI ,ELITE - DISCO

15.30 - 17.00 - DZIECI ,MINI - DISCO

STUDIO - SALA 1

9.00 - 10.30 - DZIECI ,MINI - GRUPA I - STRETCHING,MOTORYKA

11.00 - 12.30 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA I - STRETCHING,MOTORYKA 

12.30 - 13.30 - OBIAD - DOM STRAŻAKA

13.45 - 15.15 - DZIECI ,MINI - GRUPA II - STRETCHING,MOTORYKA

15.30 - 17.00 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA II - STRETCHING,MOTORYKA 

STUDIO - SALA 2

9.00 - 10.30 - DZIECI ,MINI - GRUPA II - KLASYKA

11.00 - 12.30 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA II- KLASYKA

12.30 - 13.30 - OBIAD - DOM STRAŻAKA

13.45 - 15.15 - DZIECI ,MINI - GRUPA I - KLASYKA

15.30 - 17.00 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA I - KLASYKA

 

31.01.2023 - WTOREK - WARSZTATY

DOM STRAŻAKA

9.00 - 10.30  - JUNIORKI ,ELITE - DISCO

11.00 - 12.30 - DZIECI ,MINI - DISCO

12.30 - 13.30 - OBIAD

13.45 - 15.15 - JUNIORKI ,ELITE - DISCO

15.30 - 17.00 - DZIECI ,MINI - DISCO

STUDIO - SALA 1

9.30 - 10.30 - DZIECI ,MINI - GRUPA I - STRETCHING,MOTORYKA

11.00 - 12.00 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA I - STRETCHING,MOTORYKA 

12.30 - 13.30 - OBIAD - DOM STRAŻAKA

14.00 - 15.00 - DZIECI ,MINI - GRUPA II - STRETCHING,MOTORYKA

15.30 - 16.30 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA II - STRETCHING,MOTORYKA

STUDIO - SALA 2

9.30 - 10.30 - DZIECI ,MINI - GRUPA II - ZUMBA

11.00 - 12.00 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA II- ZUMBA

12.30 - 13.30 - OBIAD - DOM STRAŻAKA

14.00 - 15.00 - DZIECI ,MINI - GRUPA I - ZUMBA

15.30 - 16.30 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA I - ZUMBA

 

01.02.2023 - ŚRODA - WARSZTATY

DOM STRAŻAKA

9.00 - 10.30   - JUNIORKI ,ELITE - DISCO

11.00 - 12.30 - DZIECI ,MINI - DISCO

12.30 - 13.30 - OBIAD

13.45 - 15.15 - JUNIORKI ,ELITE - DISCO

15.30 - 17.00 - DZIECI ,MINI - DISCO

WARSZTATY KULINARNE

DOM STRAŻAKA - SALA 2

9.00 - 10.30  - DZIECI ,MINI - GRUPA I ,II

11.00 - 12.30 - JUNIORKI ,ELITE GRUPA I,II

12.30 - 13.30 - OBIAD - DOM STRAŻAKA

14.00 - 15.00 - DZIECI ,MINI - GRUPA I, II

15.30 - 17.00 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA I,II

 

02.02.2023 - CZWARTEK

CHOREOGRAFIA

DOM STRAŻAKA

9.00 - 10.30   - FORMACJA ELITE

10.30 - 11.00 - MINI FORMACJA  ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA JUNIORKI

13.00 - 15.00 - FORMACJA DD1

15.00 - 16.00 - MINI FORMACJA DD1

STUDIO

11.15 - 12.45  - FORMACJA DD2

13.00 - 14.30 - FORMACJA MINI

15.15 - 16.45 - MINI FORMACJA DD3

 

03.02.2023 - PIĄTEK

CHOREOGRAFIA

STUDIO  SALA 1

9.00 - 10.30   - FORMACJA ELITE

10.30 - 11.00 - MINI FORMACJA  ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA JUNIORKI

13.00 - 15.00 - FORMACJA DD1

15.00 - 16.00 - MINI FORMACJA DD2

STUDIO SALA  2

11.15 - 12.45  - FORMACJA DD2

13.00 - 14.30 - FORMACJA MINI

14.30 - 15.30 - SOLO MINI

 

 

04.02.2023 - SOBOTA

CHOREOGRAFIA

STUDIO - SALA 1

9.00 - 10.30 - MINI FORMACJA ELITE

10.30 - 12.00 - MINI FORMACJA JUNIORKI

12.00 - 13.30 - FORMACJA JUNIORKI

13.30 - 15.00 - FORMACJA DD1

STUDIO SALA 2

10.30 - 12.00 - MINI FORMACJA MINI

12.00 - 13.30 - MINI FORMACJA DD3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walne zebranie członków stowarzyszenia Impresja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ

06.03.2022 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA - UDA - MOGILNO

19.03.2022 - TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR MOKOTOWA  2022 - WARSZAWA - TURNIRJ LIGOWY

23.04.2022 - URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO 2022 - WARSZAWA - TURNIEJ LIGOWY - JUNIORKI

21-22.05.2022 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA -  CHANCE for DANCE 2022 - TORUŃ - SOLO ,DUETY ,TRIA,FORMACJA DD1,JUNIORKI ,ELITE

01- 05.06.2022 - MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI I TAŃCA KONIN 2022 - KONIN - DD1

04.06.2022 - BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA - BUTEK KIDS - BYDGOSZCZ - BABY ,MINI , DD2

16 - 19.06.2022 - FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR KUJAW I POMORZA ,MISTRZOSTWA POLSKI WADF - BIAŁE BŁOTA

02.07.2022 - ZAKOŃCZENIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO - KOŃSKA ZAGRODA - BIERZWIENNA KRÓTKA 61

24.09.2022 - JUBILEUSZ 25 - LECIA 

01.10.2022 - TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO - ZĄBKI - TURNIEJ LIGOWY

29.10.2022 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ  TAŃCA  DANCE FOR ALL -  KŁODAWA

25 - 28.11 .2022 - WADF WORLD CHAMPIONSHIP - LIBEREC 25-28.11.2022 - disco 25-26 .11.2022- piątek ,sobota

04.12.2022 - FESTIWAL TAŃCA RUDOLF - WŁOCŁAWEK

10.12.2022 - MARATON CHARYTATYWNY - HALA SZKOŁY NR 1 W KŁODAWIE

21.12.2022 - SPOTKANIE OPŁATKOWE ZESPOŁU GAMA - GOK

 

 

 

 

 

 

 

 


Numer konta Stowarzyszenia "Impresja" w Banku Santander:

79 1090 1203 0000 0001 4757 8598

Tytuł wpłaty: „Imię i nazwisko dziecka, lokalizacja (np. Kłodawa), rodzaj zajęć (grupa) (np. zumba klasyczna, formacja gama dzieci), miesiąc, rok”

01.10.2022 - TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO - ZĄBKI -