Mistrzostwa Świata Bochum 2013

W dniach 12 - 15 września 2013r. odbyły się Mistrzostwa Świata Disco Dance w Bochum (Niemcy), na których startowali tancerze z formacji GAMA.

Gamowicze prezentowali swoje programy taneczne w następujących kategoriach:solo disco freestyle

• duety disco dance
  • mini formacje disco dance
  • formacje disco dance.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata były znakomitą okazją do zawarcia nowych znajomości i poznania najlepszych tancerzy z całego świata.Łącznie w mistrzostwach uczestniczyli tancerze z 22 krajów.

Mieliśmy zaszczyt wprowadzić flagę Polski na podium. Nasz solista Piotr Woźniak wytańczył 3. miejsce w kategorii disco freestyle i tym samym zdobył brązowy medal i puchar Mistrzostw Świata.

Nasz duet dziecięcy Oliwia Majkowska i Wiktoria Dębska zajęły 26 miejsce na 50 startujących par. Duet juniorski Agata Ogorzelska i Piotr Woźniak zajął 46 miejsce na 71 startujących par.

Mini formacja dziecięca dotarła aż do półfinału i ostatecznie zajęła 10 miejsce na 21 startujących grup. Formacja GAMA Juniorzy uzyskała ostatecznie 18 miejsce na 28 startujących formacji z całego świata.