2022

Mikołajkowa Moc Pomagania - akcja charytatywna.

W sobotę 10.12 odbyła się MIKOŁAJKOWA MOC POMAGANIA

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które tego dnia były razem z nami, aby wesprzeć Amelkę w walce z chorobą.

Dziękujemy naszej ekipie od zadań specjalnych, która zapewniała nam muzyczno-taneczną energię: Maciej Remiszewski Patryk Dunaj Angelika Grunt, Dj Matus

Dziękujemy również za wsparcie słodkiej kawiarenki, za podarowane pyszne słodkości: Piekarnia Kazimierz i Katarzyna Estkowscy, Cukierni Ptyś Mariusz Koprowicz, Piekarnia Przedecz Piotr Michalski, Cat-Mar Marek Zwoliński

Ogólnopolski Turniej Tańca "Dance for All" 2022

Pierwsza edycja naszego turnieju za nami. Do Kłodawy zjechali tancerze z całej Polski. Przez cały dzień było gwarno i wesoło a cały nasz turniej to było prawdziwe święto tańca. Była rywalizacja na parkiecie ale przede wszystkim była znakomita zabawa dla tancerzy, rodziców i całej licznie zgromadzonej widowni.

O atmosferę dobrej zabawy zadbał niesamowity jedyny w swoim rodzaju konferansjer Maciej Remiszewski Remmic, jego energia udzieliła się wszystkim.

Jubileusz 25-lecia działalności artystycznej zespołu GAMA.

24 września Szkoła Tańca Sportowego Gama Dance Team obchodziła jubileusz 25-lecia działalności artystycznej.

W dniu tym sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie stała się miejscem wspaniałego jubileuszowego koncertu w wykonaniu tancerzy i wokalistów ale była również miejscem i okazją dla licznie zgromadzonych gości wyrażenia podziękowań, gratulacji i życzeń.

Roztańczony obóz sportowy w Murzasichle 2022

GAMA Dance Team pod Tatrami

Obóz sportowy "Summer Dance Camp - Murzasichle 2022" obfitował w niezapomniane wrażenia. Tutaj możecie zobaczyć fragment krótkiego rozruchu wieczornego po długiej podróży do Murzasichle.

Każdy dzień obozowy rozpoczynaliśmy krótką gimnastyką poranną lub ćwiczeniami na świeżym powietrzu. Często był to lekki bieg i zumba przy muzyce. Potem było śniadanie i planowe zajęcia taneczne dla dzieci w grupach.

Ogólnopolski Turniej Tańca - Bydgoska Układanka Taneczna 2022 - Kids

Ten weekend był naprawdę szalony. Część grupy w Koninie a Druga Część na Ogólnopolskim Turnieju Tańca - Bydgoska Układanka Taneczna 2022..

Nasi tancerze wytańczyli:

  • 1 miejsce Mini formacja DD2
  • 1 miejsce Formacja baby
  • 1 miejsce Formacja Mini
  • 1 miejsce Mini Formacja Mini
  • 2 miejsce Formacja DD2
  • 2 miejsce solo Antonina Fogiel
  • 4 miejsce Solo Kornelia Stasińska
  • 6 miejsce Solo Pola Pudlarz

Ogromne Gratulacje

Strony

Subscribe to RSS - 2022